Filtry do aparatu CPAP

Filtry do urządzeń CPAP posiadają niezwykle ważną rolę w ochronie pacjentów przed zakażeniami podczas zabiegów i terapii. Są to elementy o bardzo dużej efektywności działania. Pozwalają one na filtrowanie wirusów i bakterii w bardzo znaczącym stopniu. Filtry do CPAP są zbudowane tak, aby zatrzymywać drobnoustroje. Dodatkowo materiał filtracyjny jest ułożony w taki sposób, aby osiągnąć najwyższy poziom przepływu gazów. Posiadamy dużą ofertę filtrów, różniących się materiałami, z których są wykonane. Są wśród nich zarówno te do jednorazowego użytku jak i bardziej trwałe modele. Znajdują się tu również produkty odpowiednie dla alergików. Zalecane jest wymienianie filtrów co pewien czas, aby nie narazić pacjenta na zakażenie. Oferujemy zakup całych zestawów.

Wyświetlanie 1–9 z 12 wyników

Filtr CPAP

Filtry do aparatu CPAP stanowią bardzo ważny element urządzenia. Ich funkcją jest filtrowanie zanieczyszczeń z powietrza, dzięki czemu może docierać ono do dróg oddechowych pacjenta wolne od kurzu, pyłu, sierści zwierząt czy patogennych drobnoustrojów. Dostępne są filtry CPAP jednorazowe (wymieniane w regularnych odstępach czasu, na przykład raz w miesiącu) oraz wielorazowego użytku, które można czyścić i w związku z tym wymieniać rzadziej (zazwyczaj raz na pół roku). Filtry do aparatów CPAP różnią się materiałem i technologią wykonania, a także funkcją – na przykład filtry standardowe i drobnopyłkowe można stosować jednocześnie w celu zwiększenia dokładności filtrowania.

Filtry do aparatu CPAP

W tej kategorii znajdziesz szeroką ofertę filtrów do aparatów CPAP różnych marek. W naszym asortymencie dostępne są filtry CPAP jednorazowe i wielokrotnego użytku, między innymi gąbkowe. Oferujemy także duży wybór filtrów drobnopyłkowych, które umożliwiają zapewnienie dokładniejszej filtracji. Wszystkie filtry do aparatu CPAP dostępne w tym dziale pochodzą od renomowanych producentów i zostały wykonane z najwyższą starannością, dzięki czemu użytkownicy mogą mieć pewność, że produkty będą działać niezawodnie.

0